Przedstawiamy rekomendacje od naszych klientów.

Każde zlecenie dla nas to szansa na zbudowanie marki. Można to zrobić jedynie poprzez pełne zadowolenie i realizację wszystkich założeń projektowych. Zachęcamy do zapoznania się z tym, co myślą o dimage nasi klienci.

Zobacz rekomendacje poniżej

Tomasz Grębski Pracownia Projektowa

„Współpracujemy z Panem Danielem od prawie roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wspólnie klika innych projektów, z których również jesteśmy zadowoleni. Z perspektywy czasu wybór usług tej firmy był trafną decyzją, a współpraca zawsze przebiega bezproblemowo.” 

Kaha Paliwoda Fotografia

„Firma DIMAGE wykazała się niebywałym profesjonalizmem. Strona Internetowa została szczegółowo opracowana, co zaowocowało olbrzymim zainteresowaniem klientów. Pan Daniel Dziopa jest bardzo kompetentną osobą. Podczas pracy wykazywał się kreatywnością, empatią a także komunikatywnością. Był otwarty na wszelkie sugestie, a jednocześnie wnosił nowe pomysły i rozwiązania.”

KS Beach Volley Nysa

„Jesteśmy wdzięczni, że mamy tak pozytywne doświadczenia z firmą DIMAGE Daniel Dziopa i ich wsparciem przy tworzeniu i rozwijaniu strony internetowej www.beachvolleynysa.pl”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Strony internetowe